Letní příměstský tábor

Příměstský tábor pro děti s odlišným mateřským jazykem

25. 7. – 29. 7. 2022

věk 9 – 12 let

Klasický příměstský tábor plný výletů, her a zábavy pro rusky a ukrajinsky mluvící děti pod vedením česko– ukrajinských vedoucích hovořící českým a ruským jazykem, kteří udělají vše proto, aby se každý člen skupiny cítil dobře a mohl se zapojit do programu. Podstatou je setkávání dětí českých a děti s odlišným mateřským jazykem. Cílem tábora je podpora a zlepšení inkluzivních podmínek dětí s OMJ.

Příměstský tábor je otevřen všem dětem.

Grantová cena pro pražské děti – 1700Kč

Negrantová cena pro mimopražské děti – 1900Kč

Více informací: Marie Fryšová, frysova@ddmpraha.cz, 222 333 817

Otevřený Klub Kontejner, Sokolovská 264/121, Praha 8

Міський табір для дітей з іншою рідною мовою

25. 7. – 29. 7. 2022

Вік: 9 – 12 лет

Класичний міський табір сповнений екскурсій, ігор та розваг для російсько та україномовних дітей під керівництвом чесько-українських ведучих, які говорять чеською та російською мовою та

які зроблять усе можливе, щоб кожен член групи відчував себе у ній добре та міг активно взяти участь у програмі табору. Суть табору полягає в тому, щоб об’єднати дітей чеських та дітей з іншою рідною мовою. Мета табору у підтримці та поліпшенні інклюзивних умов дітей з іншою рідною мовою. Міський табір відкритий абсолютно для кожної дитини.

Грантова ціна для празьких дітей – 1700 крон.

Негрантова ціна для дітей з інших міст (за межами Праги) – 1900Kč

Для детальної інформації: Marie Fryšová, frysova@ddmpraha.cz, 222 333 817