OTEVŘENÝ KLUB KONTEJNER OPĚT JEDE!

Naše venkovní, a v případě nepěkného počasí, i vnitřní prostory klubovny jsou dětem znovu otevřeny. K dispozici máme nově kromě basketbalového, florbalového, badmintonového, volejbalového a fotbalového vybavení i nově pingpong!) S potěšením vám oznamujeme, že veškeré naše prostory jsou pro děti opět otevřeny. Nově naše bohaté sportovní vybavení doplnil i pinpongový stůl

Přijďte si zasportovat, tvořit či na individuální doučování nebo prostě jen tak po škole s kamarády pobýt v naší zelené oáze klidu uprostřed města. Dětem se vždy věnuje jeden z našich volnočasových pedagogů, aby se v Kontíku citili dobře.

Až do odvolání Klub Kontejner UZAVŘEN

Vzhledem ke zvýšení počtu nakažených nemocí COVID-19 opět zpřísnila vládní nařízení, a tak musí být Kontík opět uzavřen veřejnosti. Nezbývá nám tedy nic jiného, než se na vás opět těšit brzy na viděnou!

Vánoční prázdniny – ZAVŘENO

Milí návštěvníci Otevřeného Klubu Kontejner, Kontík bude po dobu Vánočních prázdnin veřejnosti uzavřen. Těšíme se opět v novém roce v pondělí 4.1.2021 na viděnou!

Užijte si krásné Vánoce!

Doučování

Počínaje dnem 7.12.2020 opět nabízíme individuální doučování.

Potřebuješ s něčím pomoct. Něco Ti ve škole nejde? Neboj, společně se na to podíváme. Stačí jen přijít.

Ahoj všichni!

Spouštíme náš nový kontíkovský web!

Zde můžete vidět informace o tom, co se u nás nového šustne. A že toho není málo vás v brzké době přesvědčíme:)

Sledujte náš web nebo nás můžete sledovat na našich sociálních sítích.

Od pondělí 7.12.2020 má Otevřený Klub Kontejner opět dveře dokořán v obvyklých otevíracích hodinách 13-18hod.

U nás v kontejneru

Kontík září v září

  • Akce

14.9.2020 13-18 hod.

Dveře Otevřeného Klubu Kontejner se opět plně otevírají dokořán! V termínové návaznosti na spuštění kroužků v Karlínském Spektru, pod nějž klub spadá, i my plně zahajujeme naši činnost v novém školním roce!

14.9. se v Kontejneru odehraje velký otevírací happening spojený s pouliční kulturou. Bude pro Vás připravený dýdžejský workshop s COOL-DJ-SCHOOL a také soutěž v djingu. Dále závody v několika disciplínách v skateboardingu, dále worskshop a povídání o pouličním umění s jednou z kultovních postav této scény. A další zábavné dílničky a aktivity.